Size Özel Fiyatlarımız
Size özel ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ister misiniz? Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için fiyat bilgisi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

İlaç Soğuk Hava Deposu

İlaç Soğuk Hava Deposu

İlaç Soğuk Hava Deposu

Cihazlarımız Avrupa Birliği normlarına uygun olarak CE belgeli olarak üretilmektedir.

Soğuk oda (ilaç soğuk oda, chiller odası vb.), sabit bir sıcaklığı korumak için kontrollü durumda bir gömme depolama tesisidir. 15 yıllık tecrübesi ile yetenekli uzmanımız ve en son teknolojiye sahip üretim tesislerimizle soğuk hava deposu tasarımı ve üretimininde lider firmayız.

Yenilikçi, kaliteli ve akıllı kontrollü serin oda çözümlerimiz, entegre tasarım, modüler kurulum, enerji tasarrufu, kolay bakım ve uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Uts Cold Cahin soğuk oda, kullanım amacınızı optimize etmek için üretilir ve tasarlanmıştır. Tipik soğuk oda sıcaklığımız -5 ° C ile 10 ° C arasında değişmektedir.

UTS Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak, dünyanın her yerine ilaç soğuk hava deposu hizmeti vermekteyiz.
İlaç soğuk hava deposu; Tüm ilaçların istenilen sıcaklık aralıklarında tutulmasını  uygun koşullarda muhafaza edilebilmelerine sağlar.

Tüm ilaç ve diğer kimyevi ürünlerin tazeliği doğallığı ve ısı dereceleri sabit olarak saklanmaktadır.
İlaç, medikal ürünleri , aşı saklama , kimyasal maddeler uygun koşullar ve ısı derecelerine göre soğuk depolaması sağlanmaktadır .

İlaç soğuk hava deposu aşılar gibi hassas ilaçların dahil olduğu, medikal ürünlerin, steril bir ortamda muhafaza edilmesini sağlar.

Aynı zamanda böyle hassas ürünlerin saklandığı soğuk hava depoların izlenmesi ve takibini sağlayan uzaktan ısı takip sistemleride kurmaktayız. Takibi yapılan soğuk oda teknik sorumlu paydaşlara ısı ve nem takip ürününümüz  sayesinde mail ve telefon ile anlık bir problem durumunda bilgilendirilmektedirler.

Günümüz sağlık sektörü için çok önemli ve risk değeri çok yüksek ilaçların uygun ortamlarda saklanması için uluslar arası standartlarda saklanması gerekir.

03 Ekim 2019
97 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?