İlaç Soğuk Hava Deposu

İlaç Soğuk Hava Deposu

İlaç Soğuk Hava Deposu

Cihazlarımız Avrupa Birliği normlarına uygun olarak CE  belgeli olarak üretmektedir  .

Soğuk oda (ilaç soğuk oda, chiller odası vb.), Sabit bir sıcaklık korumak için kontrollü durumda bir gömme depolama tesisiidir. 15 yıllık tecrübesi ile yetenekli uzmanımız ve en son teknolojiye sahip üretim tesislerimizle soğuk hava deposu tasarımı ve üretimininde lider firmayız.

Yenilikçi, kaliteli ve akıllı kontrollü serin oda çözümleri, entegre tasarım, modüler kurulum, enerji tasarrufu, kolay bakım ve uzun ömürlü özellik içerir. Uts Soğuk Cahin soğuk oda, kullanım amacınızı optimize etmek için üretilir ve kullanın. Tipik soğuk oda sıcaklığımız -5 ° C ile 10 ° C arasında değişmektedir.

UTS Medikal Soğuk Oda Nedir?

UTS Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak, dünyanın her yerine ilaç soğuk hava deposu hizmeti vermekteyiz.
İlaç soğuk hava deposu; Tüm ilaçların tercih sıcaklık aralıklarında tutulmasını uygun şekilde kontrol ettirilmelerini sağlar.

Tüm ilaç ve diğer kimyevi ortamda tazeliği doğallığı ve ısı dereceleri sabit olarak saklıyor.
İlaç, medikal ürünleri, aşı saklama, kimyasal maddeler uygun koşullar ve ısı derecelerine göre soğuk depolaması içindir.

İlaç soğuk odası aşılar gibi hassas ilaçların dahil olduğu, medikal bölgelerde, steril bir odada muhafaza edilmesini sağlar.

Soğuk hava depolarının izlenmesi ve takibini sağlayan uzaktan ısı takip sistemleri de kurmaktayız. Takibi yapılan soğuk oda teknik sorumlu paydaşlara ısı ve nem takip etmenizi sağlar.

Günümüz sağlık sektörü için çok önemli ve risk değeri çok yüksek ilaçların uygun ortamlarda saklanması için uluslar arası standartlarda saklanması gerekir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.