Uts Endüstriyel Soğutma Sistemleri
Size Özel Fiyatlarımız
Covid-19 sürecinde size özel ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ister misiniz? Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için fiyat bilgisi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Soğuk Hava Deposu nedir?

Soğuk Hava Deposu nedir?

Soğuk Hava Deposu nedir? Tüm dünyada Soğuk Hava Deposu kapsamında verdiğimiz hizmetlere hız kesmeden devam ediyoruz. Bildiğimiz üzere Soğuk Hava Deposu ürünlerin depo ömrünü uzatmak ve doğal özelliği bozulmadan muhafaza etmek için önemli bir yere sahiptir. Özellikle tarımsal ürünler, su ürünleri, et mamüleri, unlu mamüleri, medikal ve ürünler gibi erken bozulma riski olan ilk aşamasından, son aşamasına kadar sağlıklı bir şekilde mühafaza edilmesi gerekmektedir.

Soğuk Hava Deposu İmalatı ve Soğuk Hava Deposu Tamiri tüm Türkiye’de ve Dünyada Uts Endüstriyel Soğutma sistemleri tarafından yapılmaktadır. Yani üretiminden başlanılarak, kullanım sürecinin sonuna kadar sağladığımız teknik destekten sınırsız şekilde ve gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu nedir? Sorusu sürekli olarak müşterilerimiz tarafından bizlere yöneltilmektedir. Soğuk Hava Deposu muhafaza edilmesi istenilen ürünün düşük sıcaklıklarda, soğuk yada donmuş olarak korunmasına imkan tanıyan bir üründür. Bu depoların tasarlanmasında amaç ürüne göre uygun sıcaklık ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktır. Böyle uzun süre boyunca ürünler ekonomik şekilde sağlığa uygun koşullarda muhafaza edilebilmektedir. Sizde en uygun fiyatlarla Soğuk Hava Deposu tüm Türkiyede kaliteli hizmetler kampanyasının kapsamındaki avantajlarından yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Soğuk oda;belirli yerlerden veya noktalardan toplanan ürünler,satılmak için saklama amaçlı depolanan ürünlerin + 15°C veya -25°C de belirli bir süre korunması için tasarlanan odalardır.

01 Haziran 2019
239 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?