Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemi

Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemi

Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemi

Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemi;İnternet üzerinde soğuk odanıza ulaşabilir, sistemin tüm ayarlarına değiştirebilirsiniz.Soğuk oda sıcaklık değerlerini anlık ve geriye dönük olarak görebilirsiniz.

Sıcaklık değerleriniz 6 – 12 ay arası süre ile geriye dönük kayıt altına alınmaktadır.Arıza durumunda sisteme kayıtlı adreslere mail ile uyarı mesajı gelmektedir.İlave donanım ile cep telefonlarınıza da uyarı mesajı alabilirsiniz.

Uzaktan izleme sistemlerinde kullandığımız XWEB;

Araştırma, büyük tecrübe, tasarım ve  inovasyonu Dixell’in tüm ticari ve endüstriyel soğutma uygulamaları alanlarının ön planda olduğu sistemleri (XWEB ailesi) sunmasını sağlayan unsurlardır.

Özellikle, Dixell sistemleri her türlü uygulama için tüm kalite, kullanıcı dostu ve verimlilik gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Dixell, sistemleriyle verimliliği optimize etmek ve enerji tasarrufunu arttırmak için sistem yönetmeliğinin tüm bileşenlerini entegre eder ve koordine eder.

Bir izleme sisteminin tipik işlevlerine ek olarak,
XWEB ailesi, HACCP yönetmeliklerine ve yönetmelik ve tesis alarmlarının iletilmesine ve yönetilmesine göre sıcaklık kaydını garanti eder.

 1. Sıcaklık Takip Sistemi
 2. Ortam Denetleme Sistemi
 3. Ortam Isı Takip Sistemi
 4. Gıda Isı Takip Sistemi
 5. Nem Takip Sistemi
 6. Soğuk Hava Deposu Sıcaklık Takip Sistemi
 7. Isı Nem Takip Sistemi
 8. Sıcaklık Isı Kontrol ve Takip Sistemi
 9. Aşı Isı Takip Sistemi
 10. İlaç Isı Takip Sistemi
 11. Soğuk Zincir Isı Takip Sistemi
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.